Vitaj na Potulkylentak.sk

vitaj

Vitaj na mojom novom blogu

potulkylentak.sk!

Už dlhšiu dobu som sa pohrával s myšlienkou, že si založím blog na vlastnej doméne. Veľa toho bolo v mojej hlave pre, ešte viacej proti. V poslednej dobe som sa čoraz intenzívnejšie pohrával s touto myšlienkou. A urobil som prvé kroky k tomu aby som to dosiahol. Koncom novembra som začal prípravu (zmenšovanie a triedenie fotografií), dokončil som to nahrubo v decembri. Január mi dal zabrať. Zohnal som si hosting a doménu. Musel som všetko ponastavovať a optimalizovať. Ešte stále nie som spokojný a je na ňom čo robiť. A ešte kopec nezaujímavých vecí som musel ponastavovať, ale to tu nebudem rozpisovať.
Zlomový bod bol asi v tom, že som si to pridal verejne do plánov v roku 2018, to ma až tak motivovalo, že som urobil rozhodné “kliknutie” a “mám to”.
Napriek tomu, že som zmenil adresu blogu, tému… Stále mi vyhovuje tvorba cez redakčný systém WordPress. Aj nový blog je písaný v tom istom systéme. Čo sa obsahu týka, naďalej pokračujem v tom čo som začal kedysi dávno.

Ďakujem Ti za sledovanie, čítanie a navštevovanie blogu potulkylentak.wordpress.com, ak chceš sledovať moje články aj naďalej, ponúkam Ti možnosť tu.

Milano

Pridaj komentár